Erasmus+ Gençlik Projemiz Kabul Edildi !!!

2020/R2 Erasmus+ Gençlik Programı KA105 Bireylerin Öğrenme Hareketliliği kapsamında, Afyonkarahisar Çocuk Hakları Topluluğu ve Antalya Sualtı Derneği tarafından hazırlanan; “Gençlere Sağlıklı Yaşam Becerileri Kazandırmak” isimli projemiz, Türkiye Ulusal Ajansı tarafından kabul edilmiştir.
2020/R2 Erasmus+ Ana Eylem 1 Bireylerin Öğrenme Hareketliliği proje tekliflerinin değerlendirme sürecinde toplam 659 başvurudan 64 başvuru desteklenmiştir.
Dalış eğitimi, atölye çalışmaları, eğitim aktiviteleri ve kültürel gezilerinde yer aldığı proje etkinlikleri, 14-24 Mayıs 2021 tarihleri arasında Antalya ve Afyonkarahisar’da yapılacaktır. Proje etkinliklerinde; Türkiye, İspanya, Finlandiya, Makedonya Cumhuriyeti ve Romanya’dan toplam 47 katılımcı yer alacaktır.
İnsan vücudu anatomisi ve fizyolojisi itibariyle gün içinde sürekli hareket etme ihtiyacı içindedir. Bu ihtiyaç insanlığın ilk var olduğu anlarda bir zorunluluk iken günümüzde insanlar daha az bedensel güç ve hareket gerektiren işlerle meşgul olmayı tercih etmektedir. Bu da insanların giderek sağlık durumlarını kötüleştirmekte, iş ve eğitim hayatlarına olumsuz etki etmektedir. Projemiz kapsamında, Gençlere Sağlıklı Yaşam Becerileri Kazandırmak hedeflenmiştir.

Derneğimizin diğer dalış etkinliklerini mutlaka inceleyin.

Diğer yazılarımızı okumadınız mı ? Aşşağıdan diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir