Antalya Dalış-tüplü dalış-scuba diving-tanıtım dalışı-dalış eğitimi

Tanıtım Dalışlarımız

Hayatınızda tüplü dalışı hiç denemediniz! Bunun gerçekten kolay, güvenli ve eğlenceli olduğunu görmek istiyorsanız tanıtım bu programımız tam size göre!! Sualtında dilediğiniz kadar nefes almak, yerçekiminden kurtulup özgürce hareket etmek ve sualtı dünyasını keşfetmek sizin elinizde… Sualtının büyülü dünyasını keşfetmek için hemen bizi arayın.

Tüplü dalış hemen hemen herkesin ölmeden önce yapılacaklar listesinde yer alan bir aktivitedir. Seyrederken bile büyülendiğiniz bir su altı belgeselini canlı canlı yaşamak müthiş bir deneyim olsa gerek. Yer çekimsiz uzay ortamında yürümenin nasıl bir his olduğunu merak edenler için de tüplü dalış iyi bir alternatif olabilir, çünkü hemen hemen aynı his. 

Tanıtım dalışı, dalış eğitimi almamış fakat sualtı dünyasını merak eden kişiler için hazırlanmış bir deneme programıdır. Dalışınıza başlamadan önce sizlere sualtında yapmanız gerekenler  bir brifing ile anlatılır, sonrasında dalışınıza başlarsınız. TSSF/CMAS Tanıtım Dalışı Uzmanlığı’na sahip Üç Yıldız Dalıcı veya Eğitmen eşliğinde dalış gerçekleştirilir.Dalış maksimum 5 metre derinliğe kadar gerçekleştirilir ve ortalama dalış süresi 30 dakikadır.

Su altının eşsiz güzellikteki canlılarının yaşamlarına tanıklık edeceğiniz anları ölümsüzleştirmek ve sevdiklerinizle paylaşmak istemeniz durumunda fotoğraf çekimleri de yapmaktayız.

İstediğiniz zaman; deniz, kum ve güneş üçlemesinin merkezi Antalya’nın sualtı zenginliklerini keşfedebilirsiniz. Yılın 12 ayı Antalya’da dalış yapılabiliyor. Özellikle insan eliyle oluşturulan yapay resiflere yapılan dalışlar, sualtı tutkunlarına eşsiz deneyim yaşatıyor. Tarihi batıkların yanı sıra son dönemde dalış turizmi için batırılan uçak ve tank gibi resiflere dalanlar, buralarda fotoğraf çektiriyor. Balık popülasyonunun yoğun olduğu bölgelerde yapılan dalışlar ise görsel şölen oluşturuyor. Dalış sırasında nesli tükenme tehlikesiyle karşı karşıya kaplumbağalarla yüzme şansı bulabilir, fotoğraf ve görüntü çekebilirsiniz.

Derneğimizin diğer dalış etkinliklerini de mutlaka inceleyin.