Antalya Dalış-tüplü dalış-scuba diving-tanıtım dalışı-dalış eğitimi

Tanıtım Dalışlarımız

Dalış Etkinliklerimiz TSSF Yetki Belgeli Dalış Merkezleri Güvencesinde Yapılmaktadır.

Hayatınızda tüplü dalışı hiç denemediniz! Bunun gerçekten kolay, güvenli ve eğlenceli olduğunu görmek istiyorsanız; tanıtım dalışı programımız tam size göre!! Sualtında dilediğiniz kadar nefes almak, yerçekiminden kurtulup özgürce hareket etmek ve sualtı dünyasını keşfetmek sizin elinizde…

Tüplü dalış hemen hemen herkesin ölmeden önce yapılacaklar listesinde yer alan bir aktivitedir; örneğin, seyrederken bile büyülendiğiniz bir su altı belgeselini canlı canlı yaşamak müthiş bir deneyim olsa gerek. Yer çekimsiz uzay ortamının nasıl bir his olduğunu merak ediyorsanız, tüplü dalış iyi bir alternatiftir.

Tanıtım dalışı, dalış eğitimi almamış fakat, sualtı dünyasını merak eden kişiler için hazırlanmış bir deneme programıdır. Dalışınıza başlamadan önce sizlere sualtında yapmanız gerekenleri  bir brifing ile anlatırız. Eğitmenler, tüm ekipmanların nasıl doğru kullanılacağını ve su altı iletişiminin nasıl gerçekleştiğini göstereceklerdir. TSSF/CMAS Tanıtım Dalışı Uzmanlığı’na sahip Üç Yıldız Dalıcı veya Eğitmen eşliğinde dalış gerçekleştireceksiniz. Brifing sonucunda, dalışınızı maksimum 5 metre derinliğe kadar gerçekleştirileceksiniz ve ortalama dalış süresiniz 20 dakikadır. Su altının eşsiz güzellikteki canlılarının yaşamlarına tanıklık edeceğiniz anları ölümsüzleştirmek ve sevdiklerinizle paylaşmak istemeniz durumunda fotoğraf çekimleri de yaptırabilirsiniz.

İstediğiniz zaman; deniz, kum ve güneş üçlemesinin merkezi Antalya’nın sualtı zenginliklerini keşfedebilirsiniz. Çünkü; 12 ay Antalya’da dalış yapılabiliyor. Tarihi batıkların yanı sıra son dönemde dalış turizmi için batırılan uçak ve tank gibi resiflere dalanlar, buralarda fotoğraf çektiriyor.

Dalış sırasında denizin güzelliğine hayran kalacaksınız. Akdeniz’in barındırdığı balık çeşitliliğini, zengin deniz bitki örtüsünü gözlemleyebileceksiniz. Balık popülasyonunun yoğun olduğu bölgelerde yapılan dalışlar ise görsel bir şölen oluşturuyor. Dalış sırasında nesli tükenme tehlikesiyle karşı karşıya kaplumbağalarla yüzme şansı bile bulabilirsiniz, sonuç olarak; fotoğraf ve video bile çekebilirsiniz.

Tatilinizi bir tüplü dalış yaşamadan sonlandırıp Antalya’dan ayrılmayı düşünüyorsanız, büyük bir hata yapıyorsunuz! Masmavi sularına dalarak meşhur Akdeniz’i keşfetme şansını yakalayın. Antalya Dalış Turu macera, dinlenme ve alternatif turistik aktiviteler arayanlar için olmazsa olmazlardandır.

Derneğimizin diğer dalış etkinliklerini de mutlaka inceleyin.