Antalya Dalış-tüplü dalış-scuba diving-tanıtım dalışı-dalış eğitimi-antalya dalış kursu

Misyonumuz

“Antalya Sualtı Derneği-ANTSAD olarak misyonumuz; Antalya’daki dalış turizmini tanıtmak, geliştirmek, sualtı canlılarını, doğasını ve tarihini korumaktır. Derneğimiz, misyonumuz doğrultusunda 22 Mayıs 2017 tarihinde kurulmuştur.

Sualtı ve dalış turizmine katkıda bulunmak amacıyla; Antalya ve civarındaki ticari dalış merkezleri ile işbirliği içerisinde donanımlı dalış eğitimleri, donanımlı tanıtım dalışları ve diğer dalış etkinlikleri organize etmektedir. Orta ve yüksek öğretimdeki öğretmen ve öğrencilerin, su altı ve dalış ile ilgili etkinliklere yönlendirilmesi için, sevdirici ve özendirici çalışmalar yapmaktadır. Antalya’nın yurt içi ve yurt dışında tanıtımını yapmak amacıyla fuarlara katılmakta, fuarlar düzenlemekte ve tanıtım ile ilgili diğer faaliyetlerde bulunmaktadır.” Engellilerimizin engellerini kaldırarak onları sualtıyla buluşturmak için etkinlikler düzenlemektedir.

Eğer sıkı bir çevreciysen ve sualtı canlılarını merak ediyorsan doğru yerdesin. Yeni sosyal ortamlara dahil olmak, eğlenceli aktivitelere katılmak istiyorsan etkinliklerimizi kaçırma. Macera dolu dalış etkinliklerimize bekliyoruz. Etkinliklerimize isteyen herkes katılabilmektedir.

eğlenceli aktivitelere katılmak istiyorsan etkinliklerimizi kaçırma
Dalış Etkinliklerimizden